Ważne informacje - 5 artykułów

ZOSTAŃ POMORSKIM POLICJANTEM
policja.pl
bip
fb
youtube
kontrast
j_migowy
space 20px
Serwis Kąpieliskowy
Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach
ABOUT POLISH POLICE
mapa_zag
Dyżury Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych
stop agresji drogowej
Zielona strefa
Stop Korupcji
Patrol
SERWIS SŁUŻBY CYWILNEJ
Policja e-usługi

Najczęściej czytane

 1. Na Dzień Babci i Dziadka policjanci odwiedzili seniorów

  Przed nadchodzącym Dniem Babci i Dziadka policjanci odwiedzili seniorów w Parchowie. Profilaktyk bytowskiej komendy przestrzegał starszych mieszkańców m.in. przed zagrożeniami z jakimi mogą się spotkać, a w szczególności sposobami oszustw metodą „na wnuczka” bądź „policjanta”. Dodatkowo przypomniał o konieczności noszenia odblasków, które na zakończenie przekazał seniorom parchowski dzielnicowy wraz z serdecznymi życzeniami z okazji ich święta i… drobnym upominkiem od mundurowych dla uczestniczki, która posiada najwięcej wnucząt! To wywołało uśmiech wśród seniorów, którzy już teraz zapraszali mundurowych na kolejne spotkania w ich gronie.

 2. Włamywacz ukradł karton mleka i słoik ogórków. Grozi mu do 10 lat więzienia

  Mimo, że połączenie mleka i ogórków nie jest dobrym pomysłem, to właśnie po te zapasy sięgnął 27-latek, który włamał się do jednej z piwnic w Borzytuchomiu. Mężczyzna został zatrzymany przez bytowskich dzielnicowych, którzy w jego domu odnaleźli ukradzione produkty. Ich wartość właściciel oszacował na 20 zł. Włamywacz usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem. Za tego typu przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

 3. Jesteśmy stale obecni i dbamy o bezpieczeństwo w czasie zimowej przerwy

  Zimowa przerwa szkolna dla dzieci i młodzieży oznacza wytężoną pracę dla wszystkich funkcjonariuszy bytowskiej komendy. Dodatkowe patrole pojawiają się m.in. w okolicach parków, przystanków i osiedli, ale również w miejskich autobusach. Stróże prawa pilnują porządku, zapobiegają wykroczeniom, jak i udzielają wszelkiej pomocy.

 4. W weekend policjanci zatrzymali 6 nietrzeźwych kierowców

  W miniony weekend funkcjonariusze bytowskiej komendy zatrzymali aż sześciu kierowców, którzy wsiedli za kółko na „podwójnym gazie”. Dodatkowo jeden z nich kierował pojazdem pomimo tego, że nie posiadał prawa jazdy. Policjanci apelują, aby zachować rozwagę wsiadając za kierownicę. Kierując pojazdem po alkoholu możemy doprowadzić do wypadku, którego skutkiem może być odebrania zdrowia bądź nawet życia innej osobie.

 5. Niebieskie serce na plastikowe nakrętki stanęło przed budynkiem komendy

  Do akcji zbierania plastikowych nakrętek przyłączają się bytowscy funkcjonariusze. Przed budynkiem jednostki „zabiło” niebieskie policyjne serce, które będzie pomagać w zbiórce. Gdy serce wypełni się po brzegi, zebrany plastik zostanie poddany recyklingowi, a pieniądze otrzymane za niego pomogą chorym dzieciom. Dla jednych to tak niewiele, a dla innych możliwość godnego i ludzkiego życia. Zachęcamy do udziału w zbiórce, bo liczy się efekt skali!

Powrót na górę strony