Policjanci apelują o ostrożność na drodze - Wiadomości - Komenda Powiatowa Policji w Bytowie

Wiadomości

Policjanci apelują o ostrożność na drodze

Data publikacji 14.10.2019

Ku przestrodze zamieszczamy zdjęcia z wypadku, do którego doszło w miniony piątek. Jak wskazują wstępne ustalenia policjantów kierująca fiatem najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i uderzyła w drzewo. 19-latka helikopterem została przetransportowana do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

W piątek o godzinie 17.00 dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku na drodze kranowej nr 20 pomiędzy Niezabyszewem a Tuchomiem. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

Mundurowi, którzy pracowali na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że kierująca fiatem najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i straciła panowanie nad pojazdem. 19 – latka zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie uderzyła w drzewo. Kobieta helikopterem została przetransportowana do szpitala.

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku oraz rozbitego pojazdu. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.